Behandlinger & priser

Brudestyling

Hos oss er håret ditt i fokus

Hos oss er prisene basert på tiden vi bruker på å klippe ditt hår og tilpasse din frisyre – uavhengig av kjønn eller alder.

Klipp

Vi har ideene og kreativiteten til å gi deg en fantastisk klipp!

Når du kommer til salongen forteller du oss hva slags frisyre du vil ha. Vi jobber gjerne ut fra eksempler du tar med, eller hjelper deg med råd og tips.

I gjennomsnitt vil en maskinklipp ta 15 minutter, en barneklipp 30 minutter, en herreklipp 45 minutter og en dameklipp 60 minutter.

Priser
15 min395,-
30 min585,-
45 min775,-
60 min965,-
Tillegg pr 15 min ekstra (dersom det tar lengre tid enn avsatt tid)190,-

OBS: Hår varierer fra person til person, og en klipp kan ta kortere eller lengre tid. Ta kontakt med salongen dersom du er i tvil hvilken tid du skal velge.

Herre

Priser
Skinfade795,-
Skjeggklipp585,-
Skjeggtrim med maskin395,-
Barbering med varmehåndklær, enkel595,-
Barbering med varmehåndklær, Delux inkl. superheltpakke895,-
Tilleggstjenester
Forming av bryn med voks 340,-
Voks nese/ører250,-
Superheltpakke (rens av hud, øyemaske og fuktighetskrem)250,-

Farger og striper

Gi nytt liv til håret med farge og striper! Vi har erfaring med alt fra vanlig farging og striping, til bayalage og utradisjonelle farger.

Vi bruker kun produkter som er skånsomme for håret, og gir et varig godt resultat.

PriserKortMediumLangt
Helfarge fra1495,-1695,-1995,-
Ettervekst farge fra1295,-1395,-1495,-
Ettervekst, lysfarge fra1395,-1495,-1695,-
Basebraker / gloss toner fra995,-1095,-1195,-
Striper ettervekst halve hodet fra1395,-1795,-1995,-
Striper ettervekst hele hodet fra1595,-1895,-2195,-
Striper halve hodet fra1495,-1895,-2095,-
Striper hele hodet fra1695,-1995,-2295,-
Designfarge / balayage / frihåndsteknikker 1300,- pr time
Fargekorrigering fra450,-
Fargerens / avfarging pr 30 min550,-
Rens før farge250,-
Tillegg for flere farger, pr farge250,-
Tillegg for ekstra mengdeforbruk, pr tube195,-

Ved kun farge eller striper tilkommer et tillegg på 250kr for vask, tørk og enkel styling.

Ved store fargeendringer vil prisene variere, da det er mer tidkrevende, og det vil trenge flere prosesser.

Pleie

La håret ditt få de beste forutsetningene for å holde seg vakkert og friskt. Vi har flere ulike behandlinger som kan være med på å styrke ditt hår, gi det glans og reparere slitt hår. Spør oss gjerne om hvilken behandling som passer for ditt hår!

Priser
Kur250,-
Fukt / farge / volum / proteinboost350,-
Gjenoppbyggende 1450,-
Gjenoppbyggende 2600,-
Gjenoppbyggende 3750,-
Hodebunnsmassasje m/kur 10 min450,-
Keratinbehandling pr time1300,-
Ved kun pleie, tillegg for enkel føn og styling250,-

Styling

Stjel showet med elegant styling og oppsetting!

Vi tilpasser din styling til anledning og ønske. Vi vet at forskjellige anledninger krever forskjellig styling. La oss hjelpe deg med å finne en styling som passer deg.

PriserKortMediumLangt
Vask og føn fra600,-750,-1100,-
Vask og opprulling fra750,-950,-
Styling til fest, pr 30 min650,-
Oppsetning, pr time1300,-

Brud

På din store dag bør det ikke spares på noe! Med prøvetimer finner vi ut av frisyre og makeup, sånn at du kan slippe ned skuldrene på selve dagen. Ta gjerne med deg forlover på bryllupsdagen, så gjør vi det til en hyggelig start på en dag du aldri vil glemme.

Vi kan også møte opp på avtalt sted slik at du får en stressfri forberedelse uten reisevei.

Priser
Brudepakke 1
Brudestyling/oppsett, ingen prøvetime
2695,-
Brudepakke 2
Prøvetime og brudestyling/oppsett
4595,-
Brudepakke 3
Prøvetime og brudestyling/oppsett med makeup
6595,-
Brudepakke mini
Enkel styling, ingen prøvetime
1995,-
Tillegg for oppmøte på ønsket sted innenfor Asker, Bærum og Lier2500,-

Tekstur og volum

Føler du at du har et flatt og livløst hår? Våre volum- og teksturbehandling kan gjenopplive og gi glød til hår du før hadde gitt opp. Vi gir deg også rådgivning om hvordan du kan opprettholde det gode resultatet i hverdagen.

Priser
Klassisk kort hår1695,-
Kreativ pr time1200,-

Det lille ekstra

For deg som er ute etter å sette prikken over i’en har vi en rekke behandlinger. «Det lille ekstra» kaller vi det.

Dette er behandlinger som er både luksuriøse, avslappende og gir et vakkert resultat. Du fortjener kun det beste – spør oss om hvordan vi kan gi deg det lille ekstra!

Priser
Bryn, forming eller farge fra340,-
Bryn, forming og farge fra540,-
Vipper, farge600,-
Vipper og bryn, forming og farge690,-
Voks, overleppe eller hake pr område340,-
Make up dag/fest 600,- / 1000,-
Hull i ørene650,-
Hull i ett øre400,-

Hair-extensions

Vi utfører mest Hair talk og Beauty Works tape extensions, da dette er det mest skånsomme for håret. Vi har også andre leverandører på hår, og utfører både keratin og fjær extension i tillegg. Ved en konsultasjon finner vi ønsket metode, lengde og mengde. Og ut ifra det kan vi gi et prisoverslag.

Priser

Pristillegg for smitteverntiltak: kr 50,-

Har du spørsmål?

​Vi har rask responstid og er alltid ​tilgjengelig for å svare på dine spørsmål.

Send oss en henvendelse via skjemaet, eller ring oss på telefon
66 10 34 40

    Ikke bestill time via kontaktskjema, bruk heller online timebestilling eller ring oss.